WarCry

Forum Klanu, którzy przesiaduje na serverze Andeeria.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2010-04-01 21:19:50

Dollirion

Członek

Zarejestrowany: 2010-04-01
Posty: 3
Punktów :   

Spotkanie RP(G)

Dowiedziałem się, że niedawno był tutaj pomysł zorganizowania czegoś takiego, lecz nie wypalił on. Jako nowy i ambitny gracz chce coś takiego reaktywować. Piszę do was z informacją o organizacji takiego spotkania. Było by to spotkanie z prawdziwego zdarzenia. Każdy gracz musiał by napisać hist. postaci pasującą do rasy i klasy. Obowiązywałby na takich spotkaniach twardy klimat RP, ale i nie zabrakło by picia i walki. Czasem podjął bym się zorganizowania prowizorycznego Eventu RP. Mile widziani są chętni do uczestniczenia w takim czymś. Jeżeli ktoś ma ciekawe pomysły odnośnie ulepszenia mojego pomysłu, lub chce się zgłosić proszę pisać do mnie w grze, najlepiej Mailem.

Offline

 

#2 2010-04-02 20:55:19

Katharsis

Niania gildii ^^

10183085
Call me!
Skąd: Tarnowskie Góry
Zarejestrowany: 2009-02-03
Posty: 389
Punktów :   
WWW

Re: Spotkanie RP(G)

Aż żałuję, że przestałam grać
Widzę, że znaleźliście sobie kogoś na moje miejsce, co by Wam marudził
Pozdrawiam Cie, jestem Katharsis. <kłania się nisko>


Jeśli kobieta odchodzi od zmysłów na Twój widok, musisz pogodzić się z prawdą, że jesteś Gey Elfem. Wiem... mnie też ten fakt boli. Tak bardzo Cię lubiłam... <mówi, wyciągając ostry topór dwuręczny>
"Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania"

Offline

 

#3 2010-04-03 10:50:59

 TuTenstish

Członek

916537
Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2009-11-01
Posty: 72
Punktów :   

Re: Spotkanie RP(G)

Kath wystarczy wejść w katalog (dysk):\World of Warcraft\Wow.exe

Offline

 

#4 2010-04-03 13:35:15

Alez

Oficer

8784554
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-03-02
Posty: 139
Punktów :   
WWW

Re: Spotkanie RP(G)

Ja bylbym chetny, jednak z uwagi na brak pc, nie bede w stanie czestniczyc i nie pozostaje mi nic innego jak zyczyc powodzenia    a szkoda bo historie mam juz napisana (do D&D wprawdzie ale i tu by pasowala).


Za tym głosem duchem walki i odwagi
            W góre sztandar z Orłem Białym uniesiemy

Offline

 

#5 2010-04-04 08:03:37

Dollirion

Członek

Zarejestrowany: 2010-04-01
Posty: 3
Punktów :   

Re: Spotkanie RP(G)

Smuci mnie to co mówicie, jednak mam nadzieję, że będę miał zaszczyt gościć was na następnych spotkaniach.

Minimalna ilość osób została zebrana. Spotkanie odbędzie się w kolejną sobotę o godz. 19:00 pod Stormwind w Goldshire.

Offline

 

#6 2010-04-04 10:02:35

Katharsis

Niania gildii ^^

10183085
Call me!
Skąd: Tarnowskie Góry
Zarejestrowany: 2009-02-03
Posty: 389
Punktów :   
WWW

Re: Spotkanie RP(G)

Yhym Mógłbyś tutaj częściej wpadać? Z chęcią bym Cię poznała Jednakże obiecałam sobie, że skończę z wowem Jednak kto wie, może wpadnę zobaczyć jak sobie radzisz na takich spotkaniach i ocenię Cię Nie bój się, ja nie gryzę

Niestety, dołączyłeś w czasie, kiedy to nasza gildia przeżywa mały kryzys, ponieważ Mistrzowie Gildii, Lordowie Cieni i część Officerów odpuściło sobie wowa na jakiś czas z własnej ( bądź przymusowej ) woli Prowadzenie gildii to bardzo czasochłonne zajęcie i dość męczące
A nie chce być jakaś okropna, ale spora część naszej kadry raczej nie zajmowała się swoimi obowiązkami Nikogo nie urażając ;D Bo każdy spisywał się dobrze, bo gildia bardzo dobrze funkcjonowała:) Mam nadzieję, że się nie rozpadnie jak rok temu, bo to ten sam czas, zbliżające się wakacje i słońce Uhm, okey, zbyt poważna  się zrobiłam o.O Saemi, transfuzja mózgu potrzebna xP Dobra, okey:)

Holly-Dolly, przedstaw się, bo chciałabym Cię nieco poznać jako nowego gildiana


Jeśli kobieta odchodzi od zmysłów na Twój widok, musisz pogodzić się z prawdą, że jesteś Gey Elfem. Wiem... mnie też ten fakt boli. Tak bardzo Cię lubiłam... <mówi, wyciągając ostry topór dwuręczny>
"Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania"

Offline

 

#7 2010-04-05 17:24:04

Dollirion

Członek

Zarejestrowany: 2010-04-01
Posty: 3
Punktów :   

Re: Spotkanie RP(G)

Postaram się tu coś od czasu do czasu napisać, lecz zaczyna mi brakować czasu na granie. Zwłaszcza w tym miesiącu.

Offline

 

#8 2010-04-05 19:53:19

Katharsis

Niania gildii ^^

10183085
Call me!
Skąd: Tarnowskie Góry
Zarejestrowany: 2009-02-03
Posty: 389
Punktów :   
WWW

Re: Spotkanie RP(G)

Łoj, Holly-Dolly, małomówny jesteś:P Ale za to ja gaduła, więc spoko xP


Jeśli kobieta odchodzi od zmysłów na Twój widok, musisz pogodzić się z prawdą, że jesteś Gey Elfem. Wiem... mnie też ten fakt boli. Tak bardzo Cię lubiłam... <mówi, wyciągając ostry topór dwuręczny>
"Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.naruto-the-setting-dawn.pun.pl www.polishspeedwaymenag.pun.pl www.dolina-khorinis.pun.pl www.1ig10.pun.pl www.najbud4.pun.pl